Swamp Soldiers

Swamp Soldiers 1997 yılında yayınlanmış olan Tibia isimli oyundan esinlenen, WAX block-chain ağında geliştirilmiş old-school tarzda bir MMORPG oyna ve kazan oyunudur. Swamp Soldiers oyna kazan oyununu gerçek zamanlı olarak birçok oyuncuyla oynayabiliyoruz. Diğer oyuncularla sürekli etkileşim içerisinde bulunduğumuz Swamp Soldiers bizleri büyülü dünyasında vintage bir maceraya davet ediyor. 

Bir süredir closed alpha sürecinde olan Swamp Soldiers oyna kazan oyunu 21 Ekim 2022 tarihinde open beta aşamasına geçecektir. Open beta sürecinde, oyunun alpha sürecindeki eksiklikler giderilmiş, ekonominin daha stabil olması için çalışmalar yürütülmüş ve oyun içerisindeki NPCler ve oynanış ile ilgili başka birçok mekanikler güncellenmiştir.

Gameplay

Swamp Soldiers oyna kazan oyunu Free To Play oyunudur. Ancak oyun içerisindeki kazançları cüzdanımıza çekebilmemiz için Game Passport NFTsine sahip olmamız gerekmektedir. Game Passport NFTsi web sitesindeki marketten $SHARD coin karşılığı yada Atomic Hub marketinden $WAXP coini ile satın alınabilir. Game Passport NFTsini aldıktan sonra oyunun içerisinden aktif etmemiz gerekmektedir. Bu şekilde Game Passport NFT Swamp Soldiers’ın WAX cüzdanına gönderilir ve hesabımız 30 gün boyunca premium ayrıcalıklara sahip olmuş oluruz. Premium hesap ile ücretsiz hesap arasındaki farklılıkları aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Swamp Soldiers
Swamp Soldiers
Swamp Soldiers

Swamp Soldiers oyununda farklı zorluk seviyelerinde birçok quest bulunmaktadır. Legendary Quest ise en zor olanıdır ve Legendary Quest’i bitiren ilk oyuncu oyun içi ev ödülünü kazanacaktır. Oyunda bulunan evler (houses) ve adalar (islands) hem pasif gelir hem de çeşitli eşyalar kazanmamızı sağlayan canavarlara erişim sağlamaktadır. 

Evler

 • $SHARD coin üretir
 • Odun, kumaş, deri ve maden kaynaklarından birini üretir
 • Canavarlarla dolu ve düşük oranda boss çıkabilecek bir zindana sahiptir.

Adalar

 • $SHARD coin üretir
 • Odun, kumaş, deri ve maden kaynaklarının hepsini üretir
 • Canavarlarla dolu bir zindana sahiptir ve her gün 1 adet boss çıkan bir zindana sahiptir. 

Oyunun içerisindeki en önemli mekaniklerden biri Craft mekaniğidir. Craft yaparken yalnız oyun içerisinde kullanılabilen odun, kumaş, deri ve maden kaynakları ile belli miktarlarda $SHARD coin kullanılarak yapılmaktadır. Burada ürettiğimiz eşyaları oyun içerisindeki canavarlarla savaşırken kullanabileceğimiz gibi oyunun içerisindeki markette diğer kullanıcılara oyun içi markette satabiliriz. Oyun içi markette sadece $SHARD coin kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra oyunda kullanabileceğimiz birtakım NFTler de bulunmaktadır. Sahip olduğumuz NFTleri oyunun içerisinde kullanabilmemiz için websitesi üzerinden oyuna stakelemeli ve aktif etmeliyiz.

Swamp Soldiers

Swamp Soldiers oyna kazan oyununun NFTlerinin 2 farklı kullanım biçimi vardır. NFTlerinizi oyun içerisinde çeşitli eşyalar yada tüketilebilir malzemeler olarak kullanabilirsiniz ya da website üzerinden stakeleyip pasif gelir elde edebilirsiniz. Pasif gelir için kullanılan NFTlerin nadirlik derecelerine göre belirli bir $SHARD üretimi bulunmaktadır. Yüksek nadirlikteki NFTler daha yüksek $SHARD kazanma gücüne sahiptir. Belirli sayıdaki düşük nadirlikteki NFTleri birleştirip yüksek nadirlikteki NFTlere sahip olabiliriz.

Swamp Soldiers elinde NFT bulunduran insanlara aylık air droplar yapmaktadır.  Aylık olarak gönderilen bu kutulardan çıkan NFTleri stakeleyip pasif gelir kazanabilir ya da yüksek nadirlikte NFT üretmek için kullanabiliriz.

Aylık Airdrop

Cüzdanınızda;

 • Founder Badge bulunduruyorsanız Treasure Chest
 • Emerald Coin bulunduruyorsanız Emerald Chest
 • Ruby Coin bulunduruyorsanız Ruby Chest

ödüllerini almaya hak kazanırsınız.

Founder Badge Treasure Chest

Swamp Soldiers
Swamp Soldiers

Emerald Coins Emerald Chest

Swamp Soldiers

Ruby Coins Ruby Chest

Swamp Soldiers
Swamp Soldiers

Emerald Coin 10 adet Silver Coin birleştirilerek oluşturulabilir.
Ruby Coin 5 adet Emerald Coin birleştirilerek oluşturulabilir.

Diğer NFT tariflerine bakmak için https://neftyblocks.com/c/swampsoldier/blends bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Nadirliğe göre saatlik $SHARD üretimini gösteren tabloyu inceleyebilirsiniz.

Swamp Soldiers

Swamp Soldiers bizlere canavarlar, görevler, çeşitli eşyalar ve oyuncular arası gerçek zamanlı etkileşimli yapısı ile keyifli bir MMORPG oyunu deneyimi sunuyor. Swamp Soldiers’ın büyülü dünyasına adım atmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. 

Web : https://www.swampsoldiers.com/index

Twitter: https://twitter.com/SoldiersSwamp

Discord: https://discord.gg/q32nbY353t

Related Post

Farming Tales Logo

Farming Tales

Günümüzde farklı türlerde, her kesimden oyuncuya hitap edecek farklı türlerden

Scholarship Nedir?

Scholarship Nedir? 2022

Scholarship Nedir? ''Scholarship Nedir?'' Play to earn (oyna kazan), 2020li

Crypto Shots

Crypto Shots 2022 3D FPS

Crypto Shots Nedir? Crypto Shots Wax ağında bulunan oyna kazan

Age Of Holders

Age Of Holders

Age of Holders oyna kazan oyunu Binance Smart Chain ağında

Road to Dreams

Road to Dreams

Road to Dreams, Wax ağında geliştirilmiş olan, set koleksiyonu türünde

Leave a Comment

  •  
  •  

Copyright © 2022 PLAY2EARNTR