Spinnia World Wax Game


OYUN TANIMI:

Spinnia World Wax Oyunu , ekonomik bir WAX blockchain oyunudur ve akıllı bir ekonomi sistemini modern ve görsel olarak çekici bir tasarımla birleştirir. Oyuncular, sevimli yaratıklar olan Spinney’ler aracılığıyla in-game para kazanabilirler. Oyunun temelini SPN oyun token’inin madenciliği oluşturur. SPN madenciliği için Spinney NFT ve SPN token’e ihtiyaç duyulur. SPN ve Spinney’leri borsadan alabilir, Spinney’leri özel bir yuvaya yerleştirip madencilik yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, sermaye olmadan SPN kazanma seçeneği de vardır. Bu durumda, otomatik modda size sermaye üretecek bir infinity rune NFT’ye ihtiyacınız vardır ve bu mod için bir premium hesap gereklidir. Premium hesap, infinity rune’yu kullanma ve kazancı artırma olanağı sağlar. Premium hesabı etkinleştirmek için kişisel hesabınızda Premium Access’ı yakmanız gerekir. SPN üretimini artırmak için kişisel hesabınızda SPN token yakarak profilinizi yükseltebilirsiniz.

Spinnia herolarının kazanç oranlarını buradan görebilirsiniz.
Spinney: https://wp.spinnia.io/game-mechanics/spinney

NFT’leri Craft bölümünde SPN token yakarak elde edebilirsiniz. Ayrıca, Spinney depolama alanınızdan kullanacağınız SPN token ile Craft bölümündeki indirimden faydalanabilirsiniz. Spinney’nizi Boost UP mini oyunu oynayarak geliştirebilirsiniz. Spinny’nizi kaydetmek için küçük bir ücret ödemeniz yeterlidir. Her gün yeterli sayıda katılımcı kaydedilirse, rastgele bir kazanan seçilir.Toplu Offer Tag çekilişleri, istediğiniz NFT’yi kazanmanıza olanak tanır. Katılım için Bonus Biletler (Tag) gereklidir ve istediğiniz teklife kaydettiğiniz bilet sayısı arttıkça kazanma şansınız artar.

Spinnia World Wax Game

Refferal Sistemi

Referral sistemi, Offer Tags bonus biletleri ve daha fazlasını pasif bir şekilde kazanmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınızı davet ederek değerli ödüller kazanabilirsiniz.SPN token’e sahip olmadan NFT’ler karlı değildir, bu nedenle NFT sahiplerinin token piyasasına etkisi yoktur. NFT’lerinden faydalanmak için SPN token satın almaları gerekir, bu da sürekli olarak token büyümesini teşvik eder. Kar elde etmek için oyuncuların sürekli olarak dolaşımdaki token’ları tüketip depolamaları ve bunları belirsiz bir süre boyunca dondurmaları gerekir. Depodan SPN çekmek, hız ilerlemesinde kayba neden olur, bu da oyuncuları mümkün olduğunca uzun süre çekim yapmaktan kaçınmaya teşvik eder.Oyunculara SPN token’ları çekim yapmak yerine yeni NFT’ler satın almak için depodan büyük bir indirimle kullanma ayrıcalığı tanınır. Bu süreç, oyunculara SPN token’larını çekmek yerine ek NFT’ler almak için teşvik sağlar, böylece oyuncular oyun içinde kişisel servet biriktirebilirler.

Spinnia World Wax Oyunu
Spinnia World Wax Oyunu

Yakım Mekanizması

Birçok token yakma mekanizması bulunmaktadır, bunlar arasında yeni NFT’lerin yaratılması, çekim komisyonları, mini oyunlar, profil iyileştirmeleri ve NFT yükseltmeleri bulunmaktadır. Halving sistemi, uzun bir süre sonra bile token talebinin sürdürülmesini sağlar. Web sitemizden diğer oyunlara play2earntr ana sayfa dan göz atabilirsiniz

Spinnia World Wax Game
Spinnia World Wax Game

Websitehttps://spinnia.io/

White Paper https://wp.spinnia.io/

Twitter https://twitter.com/spinnia

Discordhttps://discord.gg/2Sfrgguf7r

AH Collectionhttps://wax.atomichub.io/explorer/collection/wax-mainnet/spinniaworld

Related Post

Mecha World

Mecha World

Mecha World, başarılı oyun yapımcısı firma FGL tarafından, wax ekosisteminde

Outlaw Troopers

Outlaw Troopers

Son zamanlarda birçok oyna kazan oyunu çıkmakta, oyunculara farklı türlerde

Wax Cüzdanı Nasıl Açılır

Wax Cüzdanı Nasıl Açılır 1

Wax Cüzdanı Nasıl Açılır ''Wax cüzdanı nasıl açılır'' Wax cüzdanı

Crypto Shots

Crypto Shots 2022 3D FPS

Crypto Shots Nedir? Crypto Shots Wax ağında bulunan oyna kazan

Blockchain Oyunları

Web3 Oyunları ve Web2 Oyunları

Geleneksel oyunlar (web2) ve blockchain oyunları (web3) arasındaki fark nedir?

2 Comments

bugsfps

November 20, 2023

gayet güzel bir projeye benziyor

Reply

aspendoss

November 20, 2023

Wax geri döndümü diyorsun ? Bakalım lets go

Reply

Leave a Comment

    •  
    •  

Copyright © 2022 PLAY2EARNTR