SHRAPNEL

SHRAPNEL

SHRAPNEL Oyun Dünyasına Yeni Bir Soluk, oyun dünyasının önde gelen yapımcıları tarafından tasarlanan ve blockchain teknolojisi ile birleşen bir FPS oyunudur. Ken Cron, Dimitri Jonson, Mike Wilson gibi tanınmış yatırımcılar ve danışmanlar tarafından desteklenen bu oyun, Aralık ayında gerçekleşecek lansmanıyla büyük bir heyecan yaratmaktadır. HALO, Call of Duty, Westworld gibi efsanevi oyunların arkasındaki Emmy ödüllü ekibin imzasını taşıyan SHRAPNEL, oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.

Oyunun Temel Özellikleri:

Oyuncular, kendi oyun tarzlarına uygun ekipmanlarla donattıkları özel operatörleri yönetirler. Bu ekipmanlar, oyuncuların ölüm anında düşüren NFT’ler arasında yer almaktadır.

Oyuna katılmak için riskli görevlere dahil olarak değerli eşyalar ve NFT’ler kazanma fırsatına sahibiz. Ayrıca, sadece yapay zekaya karşı değil aynı zamanda gerçek oyunculara karşı da mücadele ederek ödüller kazanma şansımız bulunmaktadır. Riskli görevlere katılım sonrasında oyun sonunda bize sunulan ödülün içeriğini, oyun açıldıktan sonra birlikte göreceğiz. CO-OP, PVE ve PVP modlarına sahip olan bu oyun, görev yapma ve rekabetçi modlara katılarak eğlenceli ve kazançlı bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Bileşik Sigma ve Ganimet

Oyuncular, eylem sırasında düşürülen operatörlerin bıraktığı ekipmanların yanı sıra gizemli Bileşik Sigma’yı da toplayabilirler. Toplanan NFT’ler, oyuncunun ganimetlerini artırarak kalıcı hesabına aktarılır. Aynı zamanda oyun içerisinde bu sigmalar sizlere ekstra skill yetenekleride verecektir.

SHRAPNEL-SİGMA BİLEŞİK

Ekipman Geliştirme ve Craft Sistemi:

Düşürülen NFT’ler arasında farklı donanımlı olanlar, oyuncuların ekipmanlarını geliştirmelerine ve kıyafetlerinin craftlarını yapmalarına olanak tanır. Oyuncular, karakterlerini benzersizleştirmek için çeşitli kombinasyonları keşfederler. Oyuncular, karakterlerine donanımsal olarak kask, gece görüş gözlüğü vb. gibi ekipmanları kontrol edebilecekler. Silahlar, kasklar ve belirli ekipmanlar geliştirilerek, bunlar market place’te satılabileceği gibi ikincil bir pazarda da değerlendirilebilecek. Silah ve ekipman geliştirme sistemlerinde SHRAP token kullanılacaktır. SHRAP tokeni, oyun içinde karakter gelişiminde önemli bir rol oynayacak. Token, oyun içinde ve oyun dışında NFT’lerin pazara aktarılması sırasında fee olarak kullanılacak, bu da SHRAP tokenin ömrünü uzatacaktır.

SHRAPNEL

Shrapnel

Turnuva ve Rekabet:

Oyuncular, kendi aralarında turnuvalar düzenleyebilir ve ödüller koyabilirler. Ayrıca, SHRAPNEL’in düzenleyeceği kapsamlı turnuvalara katılarak büyük ödüller kazanma şansını elde edebilirler. İtibari Sistem: Oyuncular, SHRAPNEL’e katıldıkça yenilikçi bir etkinlikte yer alarak genel İtibar Puanları kazanırlar. Oyun, Yaratma ve Topluluk alanlarındaki başarılarına dayanarak yüksek puanlı oyunculara özel ödüller sunar. Haftalık Ödüller ve Paketler: Satın alınan paketler, oyunculara oyunu oynadıkça haftalık ödüller kazandırır. Bu ödüller, oyun içi avantajlar, özel NFT’ler ve daha fazlasını içerir. SHRAPNEL, oyun dünyasına getirdiği yenilikçi yaklaşım, blockchain entegrasyonu ve rekabetçi atmosferi ile oyunseverlere farklı bir FPS deneyimi sunmayı amaçlıyor. Aralık ayındaki lansmanı bekleyenleri, oyunseverlerin heyecanla beklediği bir macera bekliyor. Daha fazla blog yazısını incelemek için web sitemizde gezinebilirsiniz.

SHRAPNEL


OFFİCİAL LİNK:


Shrapnel Web Site: https://www.shrapnel.com/
Shrapnel Discord:
https://discord.gg/shrapnel
Shrapnel Twitter: https://twitter.com/playSHRAPNEL

Related Post

Play to earn nedir?

Play to earn nedir?

Play to earn nedir? ''Play to earn nedir?'' Günümüzde çok

Crypto Shots

Crypto Shots 2022 3D FPS

Crypto Shots Nedir? Crypto Shots Wax ağında bulunan oyna kazan

Scholarship Nedir?

Scholarship Nedir?

Scholarship Nedir? ''Scholarship Nedir?'' Play to earn (oyna kazan), 2020li

Outlaw Troopers

Outlaw Troopers

Son zamanlarda birçok oyna kazan oyunu çıkmakta, oyunculara farklı türlerde

Spinnia World Wax Game

Spinnia World Wax Oyunu

OYUN TANIMI: Spinnia World Wax Oyunu , ekonomik bir WAX

4 Comments

bugs

November 21, 2023

Başarılı bir yazı olmuş

Reply

Alatar

November 21, 2023

Harika bir oyun gibi duruyor , p2e sektörüne yön verip örnek olabilir.

Reply

Croxy111

November 21, 2023

Oyun çok güzel duruyor, bir an önce çıksın da oynayıp kazanalım. Blog için ayrıca eline sağlık.

Reply

RoNN

November 21, 2023

Güzel Oyun Başarılı Blog

Reply

Leave a Comment

    •  
    •  

Copyright © 2022 PLAY2EARNTR