sandbox

Sandbox play to earn oyna kazan oyununun yeni sezonu başlıyor! Sandbox oyna kazan oyununun 3. sezonunda bizleri birçok ödül bekliyor. Üstelik hiçbir ücret ödemeden oynayabilir, yatırım yapmadan para kazanabiliriz. 

Sandbox Alpha Season 3, 10 hafta boyunca sürecek. 10 hafta boyunca birçok farklı içerik bizlerle buluşacak. Sandbox ile partner olan birçok ünlü markayı da oyunda görebileceğiz. Sandbox’ın Snoop Dogg, The Walking Dead, Ubisoft’s Rabbids, The Smurfs, Steve Aoki, Atari gibi ünlü isimlerle partnerlik anlaşması bulunmakta ve bu markaları oyunda da görebileceğiz. 

Sandbox Alpha Season 3 ödülleri tamamen ücretsiz olarak kazanılabilir. Tabii ki yatırımcılar daha fazla gelir elde edecekler. Sezon boyunca land sahipleri, Avatar sahipleri, nft koleksiyonu sahipleri ve Alpha Pass sahipleri için çeşitli miktarlarda ödüller bulunmakta. Oyunda görevleri tamamladıkça kazanılabilecek ödüller şu şekilde:

sandbox
sandbox

Sandbox Alpha Sezon 3

Sandbox Alpha Season 3 süresince toplam 1.5 milyon $SAND dağıtılacak. Ödüllerin dağıtımında sıralama puanı baz alınacak. Her bir görevi tamamladığımızda, o görevi bitirme süremize göre belirlenen bir sayıda Ethos Puanı kazanacağız. Görevler zorlaştıkça kazanılan Ethos Puanı sayısı da artacak. Sezon sonunda sıralamada bulunan ilk 5000 kişi ödül almaya hak kazanacak.

Sandbox, ödül dağıtım sistemine diğer sezonlardan farklı olarak bir güvenlik adımı eklemiş. Kazandığımız ödülleri cüzdanımıza çekebilmek için KYC yapmamız gerekmektedir. Bu sayede hem çoklu hesap kullanımının önüne geçmeyi hem de hile mekanizmalarını engellemeyi amaçlamaktadırlar. Oyunu oynayabilmek için hesabınızın onaylı olmasına gerek yok ama eğer hesabınızı onaylamazsanız ödüllerinizi alamazsınız. Onun için bir an önce hesabınızı doğrulamakta fayda var. 

Bunların yanı sıra yeni sezon süresince Sandbox sosyal medya üzerinden ve oyunun içinden katılabileceğimiz birçok çekiliş yapacak. Sandbox Alpha Season 3 hakkında yeni güncellemeleri sosyal medya kanallarından ve discord sunucusundan takip edebilirsiniz. Herkese bol şans! 

Related Post

Elsverse World

Elsverse World

Elseverse World Etherium ağında geliştirilmekte olan bir metaverse projesidir. Elseverse

kingdom clash

Kingdom Clash 2022 Strateji Tabanlı

Kingdom Clash Nedir? Kingdom Clash “NFT’lerin kralı” olarakta bilinen WAX

Rebel Bots

Rebel Bots: Xoil Wars 2022

Rebel Bots Rebel Bots Xoil Wars; Polygon ağında hayata geçecek

Time Breachers

Time Breachers

Time Breachers, Ethereum ağında geliştirilmekte olan 4x türünde bir oyna

Scholarship Nedir?

Scholarship Nedir? 2022

Scholarship Nedir? ''Scholarship Nedir?'' Play to earn (oyna kazan), 2020li

Leave a Comment

    •  
    •  

Copyright © 2022 PLAY2EARNTR