Krypto Fighters

Krypto Fighters nedir ?

Krypto Fighters 2D piksel tarzında, dövüşçü temalı, sıra tabanlı yepyeni bir strateji oyunudur. Polygon ağında çıkacak olan Krypto Fighters oyna kazan oyunu Maxma Games Studio tarafından tasarlanmaktadır. Takım ödüllü tasarımcılar , oyun geliştiricileri ve AAA oyunlarda çalışmış oyun tasarımcılarından oluşmakta.

Hikaye (Lore)

Krypto Fighters, birden fazla kapitalist çete arasındaki kaynakların ve teknolojinin kontrolü üzerindeki çatışmadan etkilenen egemen bir devletin hikayesini anlatıyor.

Uzun süren çatışmalarda artan çevresel zararı önlemek için bir pakt kurmuşlar ve skoru belirlemek ve bu kaynaklar üzerindeki hak ve payları belirlemek için “organize savaşlar” üzerinde anlaşmışlardır. Kapitalist çeteler, savaşçıların 4 kişilik ekipler halinde toplandığı ve “Kryptopolis” şehrinin her yerinde düzenlenen savaşlar için eğitildiği merkezi bir merkez olan Dövüş Kulüplerini finanse etmişlerdir.

Oyuncular, takımlarında Savaşçıları işe alma ve eğitme, takıma savaşlara katılmaları için liderlik etme ve Kryptopolis’teki en güçlü takım olma göreviyle görevli Dövüş Kulüplerinde Koç rolünü üstlenmişlerdir. Diğerleri korumak için savaşırken, bazı savaşçılar fethetmek için savaşırlar.

Krypto FightersNasıl Oynanır?

Oyun normalde 4 adet karakterle oynanılıyor. Oyunu oynayabilmeniz için en az 1 adet Fighters NFT’sine sahip olmanız yeterli olacaktır. Eğer 1 adet Fighters NFT’niz var ise oyun size 3 adet (satılamaz) Fighters veriyor. Tabi bunlar ücretsiz olduğu için çok güçlü değiller. Ne kadar çok Fighters NFT’si satın alırsanız takımınız o kadar çok güçlenecektir. Satın almış olduğunuz Fighters NFT’leri ile oynayarak para kazanabilir,profil resmi yapabilir ya da faize yatırıp pasif gelir elde etmek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca scholarship sistemi ile yatırım yapmadan ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilir, para kazanabilirsiniz. Scholarship sistemi nedir? bununla ilgili bilgi edinmek için lütfen yazımızı okuyun.

Krypto Fighters 2D piksel oyunu, farklı stratejiler ile rakipleri yenebileceğimiz ve oynarken hem eğlenip hem de para kazanabileceğimiz keyifli bir deneyim vaad ediyor. 

Web Site: https://kryptofighters.io/

Twitter: https://twitter.com/KryptoFighters

Discord: https://discord.gg/vh4JMD8XBa

Telegram: https://t.me/kryptofighters

Related Post

Mecha World

Mecha World

Mecha World, başarılı oyun yapımcısı firma FGL tarafından, wax ekosisteminde

Metal Core

Metalcore 2022 Multiplayer Açık Dünya

Metalcore Metalcore Günümüzdeki birçok oyna kazan oyunu görsel olarak oyuncuları

Farming Tales Logo

Farming Tales

Günümüzde farklı türlerde, her kesimden oyuncuya hitap edecek farklı türlerden

Crypto Shots

Crypto Shots 2022 3D FPS

Crypto Shots Nedir? Crypto Shots Wax ağında bulunan oyna kazan

Swamp Soldiers

Swamp Soldiers

Swamp Soldiers 1997 yılında yayınlanmış olan Tibia isimli oyundan esinlenen,

Leave a Comment

    •  
    •  

Copyright © 2022 PLAY2EARNTR