Crypto Shots

Crypto Shots Nedir?

Crypto Shots Wax ağında bulunan oyna kazan oyunlarının çoğu 2D ve görece daha basit, yazı tabanlı oyunlardır. Crypto Shot eğlenceli bir oyun deneyimi sunarken coin ve NFTler kazanmamızı sağlayan bir 3D Fps oyna kazan oyunudur. Daha önce Valorant ve Half-Life gibi oyunları oynamış oyuncular oyunu kolaylıkla oynayabileceklerdir.

Yatırımsız Oynama Fırsatı

Oyna kazan oyunlarında sıklıkla kullanılan Scholarship programını duyanınız olmuştur. Bilmeyen kullanıcılar için oyna kazan oyunlarında Scholarship Nedir? Scholar olarak nasıl para kazanabilirim? blog sayfasından bilgi sahibi olabilirsiniz.

Oyunu test etmek ve nasıl olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak Play3D Game linkinden oyuna erişim sağlayabilir ve test ederek oynayabilirsiniz.

Nasıl Scholar Olabilirim?

Öncelikle kendinize oyuna yatırım yapmış bir manager bulmalısınız. Bunun için Crypto Shot Discord sunucusuna katıldıktan sonra kanallar kısmından ‘’ scholar-offer’’ kanalına İngilizce şekilde ‘’looking for teacher’’ yazmanız yeterli olacaktır. Yatırım yapmış ve sizin yatırım yapmadan para kazanmanızı sağlayacak yatırımcılar sizinle iletişime geçecektir.  Ancak kazançlarınızı çekebilmeniz için bir Wax wallet cüzdanı oluşturmanız gerekecektir. Wax cüzdanı hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan kullanıcılar Wax Cüzdanı Nasıl Oluşturulur? Adlı blog sayfamızdan inceleyebilir.

Manageriniz ile anlaşma sağladıktan sonra sizin oluşturmuş olduğunuz cüzdanınıza oyun yönetimi tarafından bir nft gönderilecek. Bu nft sayesinde free2play kısmının üst kısmında bulunan ‘’Play3D Game’’ seçeneğine tıklayarak oyun oynayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.  Şimdiden keyifli oyunlar.

Nasıl Yatırım Sağlarım?

Crypto Shots oyunu geniş ve kapsamlı bir fps oyunudur. Her fps oyununda olduğu gibi mermiler, kalkanlar, silahlar, karakterler alındığı gibi Crypto Shots oyununda da bu eşyalar mevcuttur. Oyuna başlamanız için temel gereklilik olan karakter ve silahlar mevcut. Aynı zamanda daha fazla token kazanabilmeniz için ekstra ödül arttırıcılara da ihtiyacınız olacak.

Oyun, toplam 115 dakika oynanacak şekilde tasarlanmış. Gelecek güncellemelerde 115 dakikanın tamamını oynayabileceksiniz. Ancak şu an sadece günde 65 dakika oynayarak 2$ dolar kazanabilirsiniz.Her silahın ve karakterin kendine göre nadirliği var. Eğer iyi nadirlikte nftler alırsanız daha fazla oynama süresine veya daha güçlü silahlara sahip olabilirsiniz. 30 dakika oynama süresi için ihtiyacınız olan nftleri Wax ağının resmi marketi olan AtomicHub’tan Buraya giriş yapabilmeniz için sağ üst kısımdan login butonuna tıklayarak bağlayabilir ve ihtiyacınız olan nftleri satın alabilirsiniz.

30 Dakika Oyun Süresi İçin İhtiyacınız Olanlar

Karakter

Vance Character: 3 Cammon  ( 1 Tanesi size 5 dakika süre verir. Makisumum 4 adet alabilirsiniz.)

Masha Character: 1 Rare ( 1 tanesi size 15 dakika süre verir. Maksimum 3 adet alabilirsiniz.)

Not: Fiyat listelerini kontrol edebilir hangisi size daha uygunsa onu alabilirsiniz. Örnek 3 Vance karakter alacağınıza 2 adet Masha karakter almanız 30 dakika oyun için yeterli olacaktır.

Crypto Shots Silahlar

Base Gun : 1    ( 1 Tanesi size 10 dakika oynama süresi verir. Maxsiumum 2 adet alabilirsiniz.)

Laser Gun : 2 ( 1 Tanesi size 5 dakika oyun süresi verir. Maksiumum 10 adet alabilirsiniz.)

Laser Riffle: 1  ( 1 Tanesi size 5 dakika oyun süresi verir. Maksimum 6 adet alabilirsiniz.)

Laser Shotgun : 1  ( 1 tanesi size 5 dakika oyun süresi verir. Makisumum 3 adet alabilirsiniz.)

Not: Tüm silah süreleri karakter süreleri ile eşdeğer olmalıdır. Makisumum sayılar kafanızı karıştırmasın. Daha fazla oyun süresi için daha yukarıda yazdığım maksiumumlara sahip olursanız. 115 dakika silah süreniz olmuş olur. Bunun için tüm silahlara maksiumum sayısı kadar alım yapmalısınız.

Aralarından sadece 1 tane silahın kullanılması için Shooting Traning adlı nftye ihtiyacınız var bu da yaklaşık 0.3$ dolar civarında.

Crypto Shots Cephane ( Mermiler )

Base Ammo: 1  ( Oynamak için gerekliliktir. 10 Adet cephane verir. Makisumum 1 tanesine sahip olabilirsiniz.

Cammon Energy Cell: 2  ( 1 Tanesi +5 mermi verir. Maksimum 3 adet alabilirsiniz.)

Rare Energy Cell: 1 ( 1 Tanesi +10 mermi verir. Maksimum 2 adet alabilirsiniz.)

Epic Energy Cell:  – ( 1 Tanesi +40 cephane verir. Makisumum 1 adet alabilirsiniz. Ancak bunu ilk başlangıç için satın almanıza gerek yok. Eğer ihtiyaç duyarsanız size kalmış.)

Crypto Shots Enerji Hücreleri

Energy Condenser Cammon:  1 

Energy Condenser Rare : – isteğe bağlı alabilirsiniz.

Energy Condenser Epic : – isteğe bağlı alabilirsiniz.

Not: Enerji hücreleri kazanacağınız boom oranınızı çarpar, bu oranlar aşağıdaki tablodaki gibidir. Satın alım yaparak biraz daha iyi boom kazanma şansı elde edebilirsiniz. Başlangıç için Common almanız yeterli

Crypto Shots Kalkanlar ve Diğerleri

Energy Shield Cammon: 1

Energy Shield Rare: – isteğe bağlı alabilirsiniz.

Energy Shield Epic: – isteğe bağlı alabilirsiniz.

Not: Kalkanlar sizi dron hasarlarından korur. Başlangıç için sadece en düşük kalkan nftsini alırsanız bu sizi başlangıç için idare decektir.

Vance Skin: 1

Masha Skin: 1

Shooting Traning : 1

Not: Kostümler sizlere ekstra life ve ekstra hız verirler muhakak almanız gerekmektedir. 0.25$ dolar civarında. Shooting Traning laser shotgun silahınızı kullanmanız için bir gerekliliktir.

Dilerseniz 65 dakika oyun süresine sahip olmak için nft satın alabilir ve kendinize bir scholar bulup hem siz hem de onun kazanmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz yatırım sağlamadan ücretsiz olarak oyun oynayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz.

Related Post

Spinnia World Wax Game

Spinnia World Wax Oyunu

OYUN TANIMI: Spinnia World Wax Oyunu , ekonomik bir WAX

Play to earn nedir?

Play to earn nedir?

Play to earn nedir? ''Play to earn nedir?'' Günümüzde çok

Scholarship Nedir?

Scholarship Nedir?

Scholarship Nedir? ''Scholarship Nedir?'' Play to earn (oyna kazan), 2020li

SHRAPNEL

SHRAPNEL Oyun Dünyasına Yeni Bir

SHRAPNEL SHRAPNEL Oyun Dünyasına Yeni Bir Soluk, oyun dünyasının önde

Wax Cüzdanı Nasıl Açılır

Wax Cüzdanı Nasıl Açılır 1

Wax Cüzdanı Nasıl Açılır ''Wax cüzdanı nasıl açılır'' Wax cüzdanı

Leave a Comment

    •  
    •  

Copyright © 2022 PLAY2EARNTR