Blast Royale

Blast Royale

”Blast Royale” Oyun dünyasında en popüler olan türlerden biri battle royale türündeki oyunlardır. Pubg, Fortnite, Call of Duty gibi oyunlar, oyuncular arasındaki popülartelerini hala devam ettirmektedirler. 

Blast Royale de battle royale türünde bir oyna kazan oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunda $CS ve $BLST coinlerinden kazanılacak. Blast Royale’in yapım ekibi oyun yapımcılığı konusunda oldukça deneyimli kişilerden oluşmakta. Birçok büyük kapital ve guildin de desteğini almış durumda. Partner oldukları başka oyna kazan oyunları ile ortak bir metaverse projeleri bulunmakta. Bu sayede oyunda kullanacağımız nft karakterler ve eşyalar, partner oldukları diğer oyna kazan oyunlarda da kullanılabilecek.   

Blast Royale oyna kazan oyununda scholarship sistemi bulunmaktadır. Yani eğer size nft eşyalarını kiralayabilecek bir manager bulabilirseniz oyuna hiç para yatırmadan ücretsiz bir şekilde para kazanabilirsiniz. Oyunda free to play seçeneği de mevcut ancak free to play modunda bize verilen karakterler/eşyalar nft değiller. Yani markette satamayız ancak oyunun içinde başarılı olursak oyun içinde kullanılacak materyallerden kazanabilir, bunları kullanarak para kazanabiliriz.

Gameplay

Blast Royale oyna kazan oyununu oynayabilmek ve para kazanabilmek için sahip olmamız gereken nft karakter ve nft eşyalar mevcut. Nft karakterlerin oynanış açısından herhangi bir özel gücü ya da becerisi bulunmuyor. Karakterler yalnızca kozmetik eşyalar olarak çıkıyor karşımıza. Silahlar ve diğer nft eşyalar ise detaylı özelliklere ve kullanımlara sahip. Blast Royale yapımcıları, oyunun uzun soluklu olması adına nft eşyalara bir kullanım süresi koymuşlar. Her nft eşyanın belli bir yaşam süresi var. Bu süre dolduğunda o nft eşyayı savaşta kullanamıyoruz.

Böylece ya yenisini satın almalı ya da yenisini üretmeliyiz. Ancak yaşam süresi dolan bu nft eşyamızı yeni bir nft eşya oluştururken kullanabiliyoruz. Böylece eşyalarımızın yaşam süresi dolmuş olsa bile onları markette satabilir ya da yenisini üretmek için kullanabiliriz. Buna ek olarak her savaştan sonra eşyalarımız yıpranıyor ve onları tamir etmek durumundayız. Tamir etme ya da yeni nft eşya üretmek için $CS ve $BLST coinlerinden de kullanılıyor. Yeni nft eşya üretme, bozulan nft eşyayı tamir etme, nft eşyanın seviyesini yükseltme (upgrade) gibi, oyundan kazandığımız coinleri yine oyunun içinde harcayacağımız farklı sistemler mevcut. 

Oyuna başlamadan sahip olduğumuz nft eşyalar ile bir ekipman oluşturuyoruz. Oyuna yalnızca yakın dövüş silahımızı kuşanmış olarak başlıyoruz. Oyuna başlamadan önce oluşturduğumuz ekipmanı oyundaki kutulardan elde ediyoruz. Ne kadar çok kutu açarsak o kadar çok eşya topluyor ve o kadar güçleniyoruz. Her bir nft eşyanın ve her bir kutunun farklı nadirlik seviyeleri var. Tabii ki nadirlik yüksek oldukça nft eşyanın gücü de yüksek oluyor.

Oyunda sıralama, şampiyona, turnuvalar gibi farklı modlar mevcut. Her oyuncu maç kazandıkça kupa kazanıyor ve kupa sayısının belirlemiş olduğu farklı liglerde mücadele ediyorlar. Buna ek olarak oyuncular, her maçta kazandıkları puanlar ile o sezonun şampiyonasına otomatik olarak katılıyorlar. Her sezonun sonunda oyuncular, ellerinde kupa sayısına göre şampiyona ödüllerini alıyorlar. Tabii ki daha iyi performans gösteren oyuncular daha büyük ödüller alırken, daha kötü performans gösteren oyuncular daha küçük ödüller alıyorlar. Blast Royale oyna kazan oyununda bulunan bir diğer mod ise turnuvalar. Turnuvalar daha deneyimli oyuncular için tasarlanmış bir mod. Turnuvalara giriş ücretli, ancak kazanç da çok daha fazla. Ayrıca guildler arasında düzenlenen turnuvalara da katılmak mümkün olacak.

Blast Royale oyna kazan oyunu yapımcıları, oyun sektöründe oldukça deneyimli kişilerden oluşmakta. Ayrıca birçok kapital ve guildin de desteğini almış durumda. Hiç şüphesiz, bu yıl adından oldukça söz ettirecek bir oyun olacak Blast Royale. 

Website: https://blastroyale.com/

Telegram: https://t.me/blastroyale

Twitter: https://twitter.com/blastroyale

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/first-light-games-ltd/

Related Post

kingdom clash

Kingdom Clash 2022 Strateji Tabanlı

Kingdom Clash Nedir? Kingdom Clash “NFT’lerin kralı” olarakta bilinen WAX

Titans of War

Titans of War Immutable X ağında geliştirilmekte olan, TCG (Trading

Mecha World

Mecha World

Mecha World, başarılı oyun yapımcısı firma FGL tarafından, wax ekosisteminde

sandbox

Sandbox Alpha Sezon 3

Sandbox play to earn oyna kazan oyununun yeni sezonu başlıyor!

Cross The Ages

Cross The Ages

Cross the Ages 2022 yılında çıkan oyna kazan türünde oynaması

Leave a Comment

    •  
    •  

Copyright © 2022 PLAY2EARNTR